Až naprší a uschne.


Výsledky z 12.-14.4.2019


Divize muži :  TTC  „A“  -  US Steinerová Choceň   6  :  10

          Body za TTC :  Kantorek 3 ! , Svojanovský R. 2,5 ! , Čopian 0,5

V závěrečném zápase dostali příležitost mladí hráči a pro oba (Svojanovský Jakub a Krupa ) to byl zisk potřebných drahocenných zkušeností na této úrovni. Výborně zahrál Radim Svojanovský, který porazil Stránského a Kršiaka a i těsné porážky 2:3 na sety s Dostálem a Šťastným mají jistě pozitivní hodnocení. Jirka Kantorek potvrdil, že tito hráči mu vyhovují.

 

Divize muži :  Sokol  Česká Třebová -  TTC  „B“  7  :  10

         Body za  TTC : Doležal J. 3,5! , Slavíček 2,5 , Procházka a Hodas D. po 2

Stejně jako toto utkání dopadla výborně i celá sezóna a je z toho jasný postup ( v konečné tabulce 8 bodů náskoku) do 3. ligy. Konkrétně v tomto duelu se nám již po několikáté podařilo otočit hodně nepříznivý stav. Prohrávali jsme 1 : 6 , ale tady došlo obrovskému zvratu a soupeři jsme dovolili pouze zisk jediného bodu. Hodně úspěchů ve vyšší soutěži !

 

KS muži : Slovan Moravská Třebová – TTC  „C“  10  :  6

    Body za TTC : Bezdíčková , Lamač, Hájek a Jedlička všichni po 1,5

                  Sokol  Mistrovice  -  TTC  „C“   3  :  10

    Body za TTC : Hájek a Jedlička po 3,5 , Lamač 3 ,

V souboji o 3. místo v tabulce jsme v Moravské Třebové drželi krok až do stavu 6:6 , ale závěr neproběhl podle našich představ.V Mistrovicích jsme měli celý průběh pod svou kontrolou a bylo z toho bezproblémové vítězství.

 

KS muži :  TTC  „D“  -  Jiskra Litomyšl  „B“  10  :  0  wo

                   TTC  „D“  -  Spartak Polička   10  :  5

    Body za TTC : Šedová E. 4,5 ! , Hrdina 2,5 , Šeda a Pražák po 1,5

Opět skvělý výkon  tradiční opory Elišky Šedové, ostatní členové přihodili ještě další potřebné body ke konečnému triumfu. V konečné tabulce jsme poskočili na 7. místo.

OP dorostu : Sokol  Hnátnice  -  TTC  2  :  8

        Body za TTC : Svojanovský R. a Krupa po 3,5 , Vencl 1

                       TJ  Zálší  -  TTC   0  :  10

        Body za TTC : Krupa a Vencl po 3,5 , Svojanovský R. 3

V rozhodujícím zápase o prvenství v soutěži proti Hnátnici, jsme díky dvojici Svojanovský Radim a Michal Krupa neměli žádný velký problém. Bez porážky jsme prošli celou sezónu.

OP žactva : Sokol Žamberk  -  TTC  „B“   4  :  6

      Body za TTC : Krupová a Kaplan po 2,5 ! , Šedová N. 1 !

                     Orel Orlice  -  TTC  „B“  3  :  7

      Body za TTC : Krupová a Kaplan po 3 , Šedová N. 1

Těmito výsledky jsme potvrdili konečné vítězství v soutěži ještě před jejím skončením. Tradiční opory, Soňa Krupová a Jakub Kaplan, byli opět v úspěšné akci a stále více a více bodů přihazuje i nejmladší žákyně Natálka Šedová.

Krajský přebor družstev dci  - ÚO :  zvítězilo družstvo TTC „A“ ve složení Svojanovský Radim, Svojanovský Jakub a Alex Hlavsa, které  vybojovalo postup na MČR. Mužstvo TTC „B“ obsadilo v sestavě  Krupa Michal , Kaplan Jakub a Vencl Filip 4. místo.

Krajský přebor družstev dky – ÚO : opět zvítězil tým TTC v sestavě Šedová E. – Doležalová, což také znamená  postup na MČR v Ostravě počátkem června.

Krajský přebor družstev st. žky – ÚO : znovu vítězství TTC  v sestavě Doležalová – Krupová a do třetice se můžeme těšit na MČR.


Zpět
ahoj