Ber, a nebo nech být.


Výsledky z 6. a 7.4.2019


OP žactva :  TTC  „B“  -  US  Choceň  „B“   6  :  4

       Body za TTC : Krupová a Kaplan po 3 ,

                      TTC  „B“  -  Sokol  Sudslava   10  :  0

Vítězství nad Chocní již znamená s největší pravděpodobností i vítězství v celé soutěži. Pro potvrzení této skutečnosti nám v dohrávkách stačí již jen jednou zvítězit. Oporou byla opět dvojice Krupová – Kaplan. I nejmladší žákyně Natálka Šedová hrála výborně a hodně herně trápila své podstatně starší a zkušenější soupeře. Mužstvo Sudslavy se k utkání nedostavilo.

 

BT Vč oblasti – nejmladší žactvo – Ústí nad Orlicí : startovalo 32 chlapců a 17 děvčat. Výsledky našich hráčů : Dan Razým  postoupil ze skupiny z 2. místa a v boji o postup do čtvrtfinále podlehl svému soupeři těsně 2:3 sety , když již prohrával 0:2, ale dokázal tento zápas ještě hodně zdramatizovat. Tomáš  Kubíček při svém prvním startu podal také perfektní výkon a vítězství v soutěži útěchy je vynikajícím výsledkem. Natálka Šedová potvrdila svůj výkonnostní růst a postoupila ze základní skupiny a svedla vyrovnaný souboj o postup do semifinále. Herní úroveň našich roste a výsledky snad na sebe nenechají dlouho čekat.

 

BT Vč oblasti – starší žactvo – Ústí nad Orlicí : na turnaji se prezentovalo 29 žáků a 10 dívek. Z našich výsledků : Jakub Kaplan ve skupině 3. bohužel nepostupové místo a v soutěži útěchy postup do semifinále. Velký herní pokrok je zřejmý a ještě lepší výsledky jsou jistě na cestě. Alex Hlavsa postoupil z 2. místa ve skupině, když podlehl pouze nasazenému hráči č.1 Volhejnovi. V dramatickém a kvalitním herním souboji o postup do čtvrtfinále podlehl Alex pozdějšímu finalistovi Wagnerovi z Heřmanova Městce.Jakub Svojanovský s přehledem vyhrál svou skupinu a stejným způsobem si poradil i v souboji o čtvrtfinále. O postup do semifinále bojoval Jakub s nasazenou jedničkou Volhejnem, a byl to zápas plný kvalitních agresivních výměn, bohužel i zde štěstíčko nestálo na naší straně a náš hráč podlehl nejtěsnějším poměrem 2:3 na sety.

Soňa Krupová ve skupině porazila po kvalitním výkonu nasazenou hráčku č.1. Ducháčovou z SK Dobré hladce 3:0. Tento výsledek ji zajistil i 1. místo ve skupině a postup do semifinále.

Boj o postup do finále svedly obě naše zástupkyně Soňa a Markéta Doležalová, úspěšnější byla Markéta , která zvítězila 3:1. Ve finále podlehla Markéta, stejně jako v základní skupině, Zoubkové ze Sokola H.K.

Všichni naši hráči a hráčky zaslouží pochvalu za předvedené výkony a ještě lepší výsledky jistě přijdou.


Zpět
ahoj