Bez peněz do hospody nelez.


Výsledky z 30. a 31.3.2019


Divize muži :   TTC „B“   -  Sokol Chrudim  „B“   10  :  0

                          TTC „B“  -  Linea  Chrudim  6  :  10

           Body za TTC :  Hodas D. 2,5 , Procházka 1,5 , Slavíček a Doležal J. po 1

A je to ! Ani porážka s Lineou Chrudim nemusí vůbec mrzet. Již před posledním kolem soutěže je jisté, že naše mužstvo bylo nejlepší a můžeme se těšit z postupu do 3. ligy. Celou sezónu odehráli kluci ve velkém stylu a vybudovali si již nedostižitelný bodový náskok. Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchu v ligové soutěži.

Divize muži : Sokol Chrudim „A“ -  TTC  „A“    8  :  10

         Body za TTC : Janák 4 ! , Svojanovský R. a Čopian po 2,5 , Svojanovský J. 1 ,

                        Jiskra Heřmanův  Městec  -  TTC  „A“  10  :  8

         Body za TTC : Janák 3 , Svojanovský R. a Čopian po 2,5

Obě utkání odehrál skvělé Martin Janák a velká radost je jistě z útočného herního projevu bratří Svojanovských. Mladší Jakub měl v této soutěži premiéru, o to více nutno smeknout před jeho výkonem. V tabulce jsme setrvali na 3. místě.

KS muži :  Orel Vysoké Mýto -  TTC  „D“  10  :  7

     Body za TTC : Novák A. 3 , Pražák 2,5 a Šedaj 1,5

                    Sokol Sudslava  -  TTC  „D“  5  :  10

     Body za TTC : Novák A. 3 , Pražák a Šedaj po 2,5 , Hrdina 2

V dopoledním střetnutí si domácí udržovali mírný náskok , který proměnili také v celkové vítězství. V Sudslavě jsme dokázali porazit početně oslabeného soupeře. Nejlépe z našich si vedl Aleš Novák. V tabulce jsme na 9. místě , s velkým bodovým náskokem od pásma sestupu.

KS muži :  TTC  „C“  -  Orel Orlice  10  :  4

    Body za TTC :  Jedlička a Hortlík po 3 , Lamač a Hájek po 2

                   TTC  „C“  - Sokol Žamberk 10 : 4

    Body za TTC : Hájek 3,5 , Lamač a Hortlík po2,5 , Jedlička 1,5

Proti Orlicí jsme ztratili obě čtyřhry , ale ve dvouhrách se ukázala současná naše herní kvalita a soupeř se asi trochu tak jenom divil. Proti Žamberku jsme naopak vzali otěže zápasu do svých rukou od začátku a další poměrné hladké vítězství bylo na světě. V tabulce jsme třetí.

OP žactva :  Sokol Česká Třebová  -  TTC  „B“  3  :  7

       Body za TTC : Krupová a Kaplan po 3,5

                      Lanškroun  „B“  -  TTC  „B“   2  :  8

       Body za TTC : Krupová a Kaplan po3,5 , Razým D. 1,

Dvě vítězství a potvrzení vedoucího postavení v soutěži. Tradičními oporami byli Soňa Krupová a Jakub Kaplan. Premiéru měl Dan Razým a hned dokázal i zabodovat, což jistě povzbudí do dalšího tréninku.  

 

MČR jednotlivci – dorost – Havířov : Historický úspěch pro náš klub, ELIŠKA  ŠEDOVÁ – získala bronzovou medaili ve dvouhře. Na nejdůležitější akci sezóny podala Eliška supervýkon. V 1. kole přehrála Hnojskou z Chebu hladce 4:0. O postup do čtvrtfinále zvítězila nad  svou tradiční rivalkou z Vlašimi Pytlíkovou. V dramatickém duelu naše hráčka zvítězila 4:3 na sety. Boj o postup do semifinále zvládla Eliška skvěle a porazila Klempererovou z HK 4:1. O postup do finále na ni čekala nasazená jednička Blašková z SK Dobré. Skvělý výkon naší hráčky hodně potrápil favoritku a pozdější vítězku turnaje a těsná porážka 2:4 na sety je razítkem kvality předvedeného výkonu. Ve čtyřhře pár Šedová -Bošinová (Vlašim) skončil ve čtvrtfinále. Druhá naše hráčka na této akci Markéta Doležalová byla na takovéto akci v této kategorii poprvé a jistě nasbírala nějaké herní zkušenosti do budoucna.      


Zpět
ahoj