Až naprší a uschne.


Výsledky z 9. a 10.3.2019


1.liga ženy :  TTC  -  Sokol Děhylov   4  :  6

       Body za TTC : Šedová E.  2,5 , Svojanovská 1,5

                      TTC  -  SKST  Havířov „B“  4  :  6

       Body za TTC : Svojanovská 2,5 , Šedová E. 1,5

Dvě smolně těsné porážky již nic nezmění na úspěšnosti celé sezóny. 6. místo v tabulce s největší pravděpodobností uhájíme i po skončení soutěže. V tomto dvojzápase zaslouží pochvalu pár Svojanovská – Šedová, který obě čtyřhry vyhrál a i ve dvouhrách byla tato děvčata oporami. Poprvé v této soutěži dostaly příležitost i mladé hráčky, ještě žákyně, Krupová a Doležalová , které se snažily proniknout do tajů této soutěže.

2.liga ženy :  SK  Dobré „C“  -  TTC  „B“    8  :  2

        Body za TTC : Cyrányová 2 ,

Tento duel se nám vůbec nevydařil a nepodařilo se nám získat potřebné body pro naprostý klid v posledním dvojzápase soutěže. V tabulce jsme na 7. místě a existuje již jen malá, silně nereálná teoretická možnost, že bychom mohli mít problémy s udržením se v soutěži.

Divize muži :  Sokol  Borová  -  TTC  „B“   10  :  2

          Body za TTC :  Doležal J. 2,

                        Jiskra Litomyšl  -  TTC  „B“   6  :  10

          Body za TTC : Slavíček 3,5 ! , Procházka 3,5 ! , Doležal J. 2,5 , Hrdina 0,5

Vůbec nevadila dopolední porážka v Borové. Velice důležité bylo odpolední vydřené vítězství v Litomyšli , které nás hodně přiblížilo k celkovému vítězství v této soutěži a k postupu do 3.ligy. Všechny hráče chválíme za bojovnost po dopoledním nezdaru. V Litomyšli se povedl úvod, vedení 5:1 jsme dokázali udržet až do vítězného konce. Herně se nejvíce dařilo Martinu Slavíčkovi a Jirkovi Procházkovi, ale všechny body měly i tentokrát velkou hodnotu.

Divize muži : TTC  „A“  -  Linea Chrudim  5  :  10

         Body za TTC : Janák a Čopian po 2 , Hortlík 1 ,

                        TTC  „A“  - Sokol  Chrudim „B“  10  :  0

         Body za TTC : Svojanovský R. , Hortlík, Janák a Čopian všichni po 2,5

V těchto zápasech jde již pouze o boj o jednotlivé příčky v tabulce. Naše družstvo v omlazené sestavě nestačilo na Lineu Chrudim, proti které nám nevyšel úvod ( dvě prohrané čtyřhry). Zkušený soupeř , který potřeboval body pro jistotu záchrany, si udržel náskok i díky dvěma těsně vyhraným koncovkám nejlepšího hráče Dočekala nad Čopianem a Janákem. S posledním mužstvem tabulky jsme si poradili v rekordně krátkém čase. V tabulce jsme třetí.

OP I muži :   US  Choceň „D“  -  TTC  „E“  10  :  8

        Body za TTC : Rebejová a Šedaj po 2,5 , Krupa 2 , Hlavsa 1 ,

                       TJ  Zálší  -  TTC  „E“  4  :  10

        Body za TTC : Šedaj 3,5 , Krupa 3 ! , Rebejová 2 , Hlavsa 1,5

Těsné porážce v Chocni předcházel vyrovnaný začátek, potom nám soupeř odskočil až na 9:4. Naši hráči ještě v poslední sérii vykřesali jiskřičku naděje, ale bohužel vyrovnat se nám nepodařilo. V Zálší jsme měli vývoj skóre od začátku pod kontrolou a bez problému jsme splnili roli favorita. Radost máme z výsledků mladých hráčů Michala Krupy a Alexe Hlavsy.

BT Vč oblasti - starší žactvo – Chrudim : startovalo 31 chlapců a 15 děvčat. Z našich hráčů Jakub Svojanovský zvítězil v základní skupině. O postup do čtvrtfinále podlehl těsně Vlachovi z Hostinného. Jakub Kaplan obsadil 3. nepostupové místo ve skupině a v soutěži útěchy postoupil do semifinále. V kategorii děvčat Markéta Doležalová po postupu z 1. místa  prohrála těsně boj o semifinále s hradeckou Zoubkovou. Soňa Krupová postoupila z 2. místa a v důležitém souboji porazila Tonarovou také z HK a postoupila do semifinále, kde nejtěsnějším poměrem podlehla Ducháčové z SK Dobré. V kategorii nejmladšího žactva obsadil Dan Razým 18. místo z 32 účastníků, když se probojoval do finále soutěže útěchy.  


Zpět
ahoj