Bez práce nejsou koláče.


Kalendář akcí březen 2019


Sobota 9.3.

BT Vč oblast – nejmladší žactvo - Chrudim 

1. liga ženy                                                                 Divize muži

10,00 TTC - Sokol  Děhylov                                         9,00 Borová – TTC „B“

14,30 TTC – Baník Havířov „B“                                 13,30 Litomyšl – TTC „B“

                                                                                       2. liga ženy

                                                                                       10,00 SK Dobré „C“ – TTC „B“

Neděle 10.3.

BT Vč oblast – starší žactvo – Chrudim

Divize muži                                                                   OP I muži                                                             

 9,00 TTC „A“ – Linea Chr.                                            9,00 Choceň „D“ – TTC „E“

13,30 TTC „A“ – Sokol Chr. „B“                                   13,00 Zálší – TTC „E“

Sobota 16.3.

BT ČR ml. žactvo , dorost – Valtice , Hluk

 

 

Neděle 17.3.

BT ČR nejmladší , starší žactvo – Valtice, Hluk

OP dorost

 9,00 TTC – Orlice, 10,00 Orlice – Zálší ,

11,00 TTC - Zálší

 

Sobota 23.3.

2.liga ženy                                                                      1.liga ženy

10,00 TTC „B“ – MS Brno „B“                                      15,00 Hodonín „C“ – TTC

14,30 TTC „B“ – SKST Hodonín „D“

Neděle 24.3.

OP I muži                                                                      Divize st. žactva ( H. Městec)

 9,00 TTC „E“ – Mistrovice „B“                                    9,00 Heř. Městec „B“ - TTC

13,00 TTC „E“ – Libchavy                                           10,30 Choceň - TTC

Sobota 30.3.

Divize muži                                                                   Divize muži

 9,00 TTC „B“ – Sokol Chr. „B“                                     9,00 Sokol Chr. „A“ – TTC „A“

13,30  TTC „B“ – Linea Chr.                                         13,30 Heřm. Městec – TTC „A“

                                                                                       KS muži

                                                                                         9,00 Orel VM – TTC „D“

                                                                                        13,30 Sudslava – TTC „D“

Neděle 31.3.

KS muži                                                                         OP žactva ( Č.Třebová)

 9,00 TTC „C“ – Orlice                                                    9,00 Sokol Č.T. – TTC „B“

13,30 TTC „C“ – Žamberk                                              10,30 Lanškroun „B“ – TTC „B“

Sobota 6.4.

BT Vč oblast – nejmladší žactvo – Ústí nad Orlicí

Neděle 7.4.

BT Vč oblast – starší žactvo – Ústí nad Orlicí

OP žactvo

 9,00 TTC „B“ – Choceň , Řetová – Sudslava

10,30 TTC „B“ – Sudslava , Řetová – Choceň


Zpět
ahoj