Bere to z gruntu.


Výsledky z 9. a 10.2.2019


1.liga ženy :  TTC  -  Sokol  Vsetín    7  :  3  !

        Body za TTC : Šedová E. 3 ! , Bezdíčková a Svojanovská po 2 !

Velice vydařené střetnutí i díky příznivé divácké kulise. Po těsně prohrané čtyřhře jsme ve dvouhrách převzali herní iniciativu na své pálky a odměnou za to byly body získané v herně kvalitních duelech. Toto vítězství by nám mělo dodat ještě více klidu do závěrečných bojů v této sezóně. Všechny hráčky zaslouží pochvalu za zodpovědný přístup a bojovnost. V tabulce jsme na 6.místě.

 

2.liga ženy :  SK  Jihlava – TTC  „B“  2  :  8 !

        Body za TTC : Částková E. 3,5 ! , Motlová M. 2,5 , Cyrányová 2 ,

Po naší vítězné čtyřhře sice domácí dokázali po úvodní sérii dvouher srovnat skóre na 2:2. Od této chvíle to bylo již jen naše velké sólo a soupeřkám jsme dovolili uhrát pouze čtyři sety. Jasné vítězství znamená zisk důležitých bodů a posun do klidnějších vod středu tabulky. I tady naše hráčky zdobila bojovnost a snaha vycházející z důležitosti tohoto duelu.V tabulce to znamená konkrétně 6. místo.

 

OP I muži :  TTC  „E“  -  Jiskra Králíky   10  :  4

       Body za TTC : Rebejová 3,5 ! , Šedaj 3 ! , Doležal T. 2 , Svojanovský J. 1,5

                      TTC  „E“  -  Sokol  Žamberk  10  :  3

       Body za TTC : Rebejová 3,5 ! , Doležal T. 3 ! , Svojanovský J. 2,5 ! , Šedaj 1 ,

Úspěšný víkend potvrdilo i družstvo mužů. Na domácích stolech jsme si bez větších problémů poradili s tabulkově lépe postavenými družstvy. V obou případech jsme po vyrovnaném skóre po čtyřhrách šli hned do vedení a to jsme neustále navyšovali. Výborně zahrála Karla Rebejová, která byla stoprocentní. I zbytek družstva hrál super , a vyzvednout nutno i herní pokrok ve hře nejmladšího člena mužstva ještě žáka Jakuba Svojanovského. V tabulce jsme si polepšili  ( 7. místo) a v závěru může být náš celek v naprostém klidu.

 

BT Vč oblast mladšího žactva – Polička : jediný náš zástupce, nejmladší žákyně Natálka Šedová, si vedla slušně. V pětičlenné skupině získala dvě vítězství, ale na postup to bohužel nestačilo. Nakonec naše naděje obsadila konečné 9. – 10. místo.

 

BT Vč oblasti dorost – Jaroměř :   startovalo 29 chlapců a 11 děvčat.  Nejúspěšnějším našim hráčem byl Michal Krupa. Vyhrál základní skupinu, když dokázal porazit výše nasazeného Patrika Kristka z Lanškrouna. Ve finálové části Míša těsně podlehl 2:3 na sety Kovaříčkovi z SK Dobré v boji o postup do čtvrtfinále. Velice příjemně překvapil Jakub Kaplan v základní skupině sice jedno vítězství nestačilo na postup, ale výkon v soutěži útěchy stál za to. Překvapivá vítězství, nad chrudimskými soupeři Stárkou a Pospíšilem, ho posunula až do semifinále, kde podlehl Wágnerovi z Heřmanova Městce.

V silné kategorii děvčat Markéta Doležalová dokázala v základní části porazit jednu ze sester Bačinových a postoupila z 1. místa. V boji o postup do semifinále podlehla Markéta Ducháčové z SK Dobré.Soňa Krupová nepostoupila z těžké základní skupiny. V soutěži útěchy podlehla Soňa těsně Švábové z Hostinného. Tato těžká utkání ve vyšší věkové kategorii jistě přinesla spoustu dalších herních zkušenosti do budoucna.


Zpět
ahoj