Bez práce nejsou koláče.


Kalendář akcí - únor 2019


Sobota 9.2.

BT Vč oblast – mladší žactvo – Polička

1.liga ženy                                                                    2.liga ženy

10,00 TTC – Sokol Vsetín                                            14,00 SK Jihlava – TTC „B“

Neděle 10.2.

BT Vč oblast – dorost – Jaroměř

OP I muži

 9,00 TTC „E“ – Jiskra Králíky

13,00 TTC „E“ – Žamberk „B“

Pátek 15.2.

OP dorost

17,00 TTC – Sokol Č.T.

Sobota 16.2.

BT Vč oblast – nejmladší žactvo – Dobré

Divize muži                                                                   KS muži

 9,00 TTC „B“ – Heřm. Městec                                       9,00 Sudslava – TTC „C“

13,30 TTC „B“  - Sokol Chr. „A“                                  13,30 Orel VM – TTC „C“

Neděle 17.2.

BT Vč oblast – starší žactvo - Dobré

KS muži                                                                      Divize muži

 9,00 TTC „D“ – Mistrovice                                           9,00 Skuteč – TTC „A“

13,30 TTC „D“ – Mor. Třebová                                   13,30 Hlinsko – TTC „A“

Sobota 23.2.

2.liga ženy                                                                     1.liga ženy

10,00 TTC „B“ – SK Svinov                                          9,30 Blansko – TTC

14,30 TTC „B“ – SK Frýdlant                                       14,00 MS Brno – TTC

                                                                                        OP I muži

                                                                                          9,00 Sokol Č.T. „B“ – TTC „E“

                                                                                         13,00 Lanškroun „B“ – TTC „E“

Neděle 24.2.

OP žactva                                                                     KS muži

 9,00 TTC „B“ – VM , Řetová Tisová                           9,00 Žamberk – TTC „D“

10,30 TTC „B“ – Tisová , Řetová – VM                        13,30 Orlice – TTC „D“

                                                                                       OP dorost ( Hnátnice)

                                                                                        10,00 Orlice – TTC

                                                                                        11,00 Hnátnice - TTC

                                                                                        Divize st. žactva ( Chrudim)

                                                                                        10,30 Heř. Městec „A“ – TTC

                                                                                        12,00 Sokol Chr.“B“ - TTC  

Sobota 2.3.

BT Vč oblast – mladší žactvo – Hostinné

Neděle 3.3.

BT Vč oblast – dorost – Hostinné

KS muži

 9,00 TTC „C“ – Polička

13,30 TTC „C“ – Litomyšl „B“


Zpět
ahoj