Bez práce nejsou koláče.


Výsledky z 26. a 27.1.2019


1.liga ženy :  TTC  -  MK  Řeznovice   3  :  7

       Body za TTC : Svojanovská 2 , Šedová 1 ,

                      TTC  -  Sokol  Líšeň    4  :  6

       Body za TTC :  Šedová 2,5 , Svojanovská 1,5

Proti vedoucímu týmu tabulky byl rozhodující úvod. Po prohrané čtyřhře se celá první série dvouher hrála na pět setů. V koncovkách měli více štěstí hosté a vyhráli dva z těchto duelů. Tím soupeř získal mírný náskok , který dokázal udržet až do konce. Odpoledne proti Líšni jsme dokázali ve čtyřhře zvítězit a až do stavu 4:3 jsme drželi jednobodový náskok. Poslední kolo dvouher však lépe zvládly naše soupeřky a odvezly si těsné vítězství. O vyrovnanosti svědčí poměr vyhraných setů 17 : 18. Pochvala pro naše hráčky za příkladnou bojovnost, která bude příště jistě odměněna i bodovým ziskem.

 

2. liga ženy  :  KST  Olomouc  -  TTC  „B“  9  :  1

           Bod za TTC : Částková E. 1

                        Sokol Vsetín „B“  -  TTC  „B“  6  :  4

         Body za TTC : Cyrányová 2 , Částková E. 1,5 , Motlová M. 0,5

Dle tabulkového postavení jsme k těmto utkáním odjížděli jako mírný favorit. Bohužel se tyto prognózy nenaplnily. Střetnutí proti Olomouci se nám vůbec nevydařilo. Odpolední zápas ve Vsetíně byl podstatně lepší, ale bohužel k získání potřebných bodů to také nevedlo. Bojovnost a snahu našim hráčkám nelze upřít, ale zkrátka nebyl to náš šťastný den. Situace v tabulce se tím pro nás trochu zkomplikovala.

 

OP I  muži  :  Sedlec  -  TTC  „E“   10  :  3

         Body za TTC : Doležal T. 3 !

                        Orel Vysoké Mýto  „B“  -  TTC  „E“    7  :  10  !

         Body za TTC : Doležal T. 3,5  ,  Šedaj a Krupa po 2,5 , Svojanovský J. 1,5

S tvrdými podmínkami sedlecké herny se výborně vypořádal Tomáš Doležal. Ve svém skvělém výkonu pokračoval i odpoledne ve Vysokém Mýtě. K senzačnímu vítězství nad 2. mužstvem tabulky bodově přispělo celé mužstvo, včetně mladých hráčů Michala Krupy a Jakuba Svojanovského. Ti se v této soutěži dokázali uchytit a velice přispívají k dobrým výsledkům družstva v této soutěži. 


Zpět
ahoj