Á, v tom je zakopané čertovo kopýtko.


Výsledky z 19. a 20.1.2019


Krajské přebory jednotlivců mužů a žen – Chrudim :  v kategorii mužů startovali čtyři naši hráči. Všichni postoupili ze základních skupin do osmifinále. Na 9. – 16. místě se umístil Tomáš Hortlík,  ve čtvrtfinále skončila pouť pro Davida Hodase , Martina Slavíčka a Štefana Čopiana. Ve čtyřhrách oba naše páry ( Čopian – Hodas D. a Hortlík – Slavíček) získaly bronzové medaile za postup do semifinále.

V kategorii žen dokazovaly své kvality naše hráčky. Všechny tři postoupily do semifinále. Krajskou přebornicí se stala Eliška Šedová. Jana Svojanovská a Lenka Bezdíčková obsadily bronzový stupínek za 3. místo. Vítěznou dvojicí ve čtyřhře byla Eliška společně s Terezou Sedláčkovou z Chrudimi. Jana s Lenkou obsadily 3. místo.

Ve smíšené čtyřhře naše dvojice, Šedová – Slavíček, podlehla svým soupeřům až v dramatickém finále. Další naše dvojice, Svojanovská – Čopian a Bezdíčková- Hodas D., opět skončila na 3. místě.

 

Krajské přebory jednotlivců staršího žactva – Chrudim : nejlépe naším umístěným hráčem byl Jakub Svojanovský , který i díky vítězství v základní skupině postoupil do čtvrtfinále. Alex Hlavsa po postupu z 2. místa základní skupiny obsadil nakonec 9.-10. místo.

Poslední náš zástupce Jakub Kaplan, z kterého se stává obranář, si zvyká na změnu herního stylu a první záblesky zlepšení jsou již na obzoru.

Kategorii žákyň jasně ovládla naše Soňa Krupová, která po vynikajících výkonech vyhrála bez větších problémů dvouhru a společně s Kylarovou z Lanškrouna i čtyřhru. Ve smíšené čtyřhře pár Krupová – Svojanovský Jakub přidal do naší sbírky další bronzovou medaili.

 

Krajské přebory jednotlivců dorost – Chrudim : i v této kategorii jsme dokázali získat několik výraznějších umístění. Ve skvělé formě odehrál tento turnaj Michal Krupa. Vyhrál těžkou pětičlennou základní skupinu bez porážky. Ve finálovém pavouku postoupil do semifinále, zde podlehl pozdějšímu vítězi Dostálovi z Chocně, ale vždy po vyrovnaném průběhu ve všech setech. Další naši zástupci, Alex Hlavsa a Jakub Svojanovský, postoupili z druhých míst svých skupin a ve finálové části obsadil Jakub 9.-10. místo a Alex 5.-8. místo.I u těchto hráčů chválíme bojovnost a snahu a jistě i herní kvalitu. Ve čtyřhře získal pár Hlavsa – Komárek (Chrudim) bronzovou medaili po těsné porážce v semifinále. Další naši hráči Jasanský, Vencl a Kaplan prokazují herní zlepšení. Jsou tady i první vítězství anebo vyrovnané zápasy s kvalitními soupeři, takže je to snad již jen otázka času  s výraznějším se prosazením.

V kategorii děvčat nám opět dělala radost Soňa Krupová. Prvním rokem starší žákyně dokázala v této těžké kategorii vybojovat stříbrnou medaili ve dvouhře. Stejnou hodnotu měla i její medaile ze čtyřhry, kde hrála s Kylarovou z Lanškrouna.

Sourozenci Krupovi ve smíšené čtyřhře postoupili mezi čtyři nejlepší páry a byl z toho nakonec zisk bronzu.

 

Krajské přebory jednotlivců mladšího žactva – Chrudim : v této kategorii jsme měli pouze jednoho reprezentanta klubu. Nejmladší žákyně Natálka Šedová sice v základní skupině získala dvě vítězství , ale ani to bohužel nestačilo na postup. Vše si však vynahradila ve čtyřhrách. S Přichystalem z Lanškrouna získala bronz v mixu a pár Šedová N. – Najmanová ( La) zvítězila ve čtyřhře mladších žákyň. Je to první titul pro naši mladou hráčskou naději. Blahopřejeme všem medailistům a všem díky za předvedené výkony a reprezentaci klubu.

 


Zpět
ahoj