Bez peněz do hospody nelez.


Výsledky z 12. a 13.1.2019


1. liga ženy :  TTC  „A“  -  SK  Dobré „B“   4  :  6

         Body za TTC : Šedová E. 2,5  , Bezdíčková 1 , Svojanovská 0,5

Po těsně vyhrané čtyřhře jsme drželi vedení až do stavu 3:2. Přišla však šňůra 4 bodů hostí, která rozhodla o jejich celkovém vítězství. Holkám nutno poděkovat za velkou bojovnost a snahu, která bohužel tentokrát nevedla k bodovému zisku. V tabulce držíme stále výborné 5. místo.

 

2. liga ženy :  Sokol Chrudim  -  TTC  „B“    7  :  3

        Body za TTC :  Částková E. 2 , Cyrányová 1 ,

Vůbec nám nevyšel úvod zápasu. První bod jsme získali, až když bylo rozhodnuto o vítězství pro nás tradičně nepříjemného soupeře. V závěru jsme dokázali ještě korigovat na přijatelnější výsledek. V tabulce jsme na snad klidném 6. místě.

 

OP  I muži :  TJ  Lanškroun „C“  -  TTC  „E“      10  :  8

        Body za TTC : Doležal T. 3 , Krupa 2,5 , Svojanovský J. 1,5 , Hlavsa 1 ,

Velice vyrovnané utkání v celém průběhu, domácí nám sice odskočili na 6:3, ale dokázali jsme vyrovnat na 7:7 ,  v závěru byli šťastnější domácí a těsně zvítězili. Naše mladé družstvo dokázalo, že již mají kvalitu rovnat se zkušenějším hráčům v této soutěži.

 

BT Vč oblasti – mladší žactvo – Litomyšl : v kategorii žákyň startovalo 16 hráček a nás reprezentovala nejmladší žákyně Natálka Šedová. Její stále se lepšící  výkony nám dávají naději na dobré výsledky v budoucnu i na republikové úrovni. Tentokrát sice nepostoupila do finálové části, ale v soutěži útěchy se probojovala až do finále a i to je super – výsledek.

 

BT Vč oblast – dorost – Josefov : startovalo 30 chlapců a 13 děvčat. Markéta Doležalová dokázala v těžké pětičlenné základní skupině porazit tři soupeřky a obsadila 2. postupové místo. V souboji o postup do semifinále podlehla Sazimové z SK Dobré vždy v těsných koncovkách jednotlivých setů.

Mezi dorostenci dokázali postoupit ze základních skupin Alex Hlavsa a Michal Krupa, oba z druhých míst. V duelech o postup do čtvrtfinále podlehli oba svým soupeřům po výborných výkonech. Alex podlehl 2:3 na sety domácímu Kadaníkovi a Míša Komárkovi z Chrudimi.

Jakub Svojanovský v nejtěžší základní skupině obsadil 3. místo, ale výkon v soutěži útěchy , kde postoupil až do finále, nás potěšil. Filip Vencl i Jakub Kaplan také naznačili herní pokrok , ale k výraznějšímu prosazení se, to zatím nestačí, tak snad již příště.


Zpět
ahoj