Bere to z gruntu.


První výsledky 2019


Divize muži :  TTC  „A“  -  Sokol Česká Třebová   10  :  8

         Body za TTC : Čopian 4,5 , Kantorek a Janák po 2 , Svojanovský R.  1,5

Od začátku naprosto vyrovnaný duel , který jsme rozhodli ve svůj prospěch až v samotném závěru. Velice důležitý bod získal Radim Svojanovský, když v důležitém momentu dokázal porazit nejlepšího hráče hostí Patku a dobrým výkonem přispěl i k vítězné čtyřhře.

Divize muži : TTC  „B“  -  US Choceň „B“  10  :  5  !

         Body za TTC : Hodas D. 4 ! , Doležal J. 3 ! , Slavíček 2 , Procházka 1 ,

Úvod nám sice nevyšel prohrávali jsme 0:4 a ještě 2:5, ale od této chvíle to byl „ herní koncert“ co na stolech předvedli všichni naši hráči. Dvojice Hodas D. a Doležal J. byla opět oporou a ve dvouhrách ani jeden z těchto hráčů neztratil ani bod. Důležité vítězství nad možným konkurentem v boji o 1. místo v soutěži.

KS muži :   US  Choceň  „C“  -  TTC  „C“   10  :  7

     Body za TTC : Jedlička 4,5 ! , Hájek 2,5

Do stavu 6:6 jsme se soupeřem drželi krok, bohužel domácí byli šťastnější v koncovkách posledních zápasů a to rozhodlo o jejich těsném vítězství. Z našich hráčů se nejvíce dařilo Jedličkovi , který byl bez porážky nejlepším hráčem utkání. V tabulce držíme 3.místo.

KS muži :  TTC  „D“  -  TJ  Lanškroun  6  :  10

    Body za TTC : Hrdina 3,5 , Novák A. 1,5 , Doležal T. 1 ,

Ještě v polovině střetnutí byl stav 5:5 proti vedoucímu mužstvu soutěže. Ve finálové závěrečné fázi však soupeř i díky potřebnému štěstí strhnul vedení a nakonec i celkové vítězství na svou stranu. Herně se z našich hráčů nejvíce dařilo Lukáši Hrdinovi. Celkově je to pohodový střed tabulky.

 

BT ČR – dorost – Jablonec n. Nisou :  v současnosti neuvěřitelně vyrovnaná kategorie. Výsledky  našich hráčů : Michal Krupa bohužel tentokrát neuspěl v těžké základní skupině a do dalších bojů nepostoupil. Markéta Doležalová dokázala v kat. „B“ postoupit z 2. místa. V úvodním kole finálové části podlehla Macurové z SK Dobré. Radim Svojanovský obhájil nasazenou pozici č. 2 ve skupině a z této pozice také postoupil. Ve finálové části po takticky skvěle vedeném souboji porazil obranáře Trůněčka z HK. V dalším kole sehrál vynikající zápas proti Brannému, kterému podlehl nejtěsnější poměrem 2:3 na sety. Eliška Šedová jediná naše hráčka v kategorii „A“ neměla v tomto turnaji to štěstíčko a těsně prohrála duel o postup s ostravskou Březinovou ( 11:13 v rozhodujícím setu). Ve čtyřhře postoupila Eliška s vlašimskou Bošinovou do čtvrtfinále. Kvalitou hry jistě všichni naši hráči nezklamali.

 

BT ČR – starší žactvo – Jablonec n. Nisou : i na této akci jsme do těžkých bojů poslali čtveřici našich nadějí. Alex Hlavsa z velice těžké skupiny kat. B nepostoupil po smolné porážce o dva míčky v rozhodující sadě. Jakub Svojanovský dokázal svou stále se lepšící výkonnost na těchto akcích proměnit ve vítězství v základní skupině kat.B . Ve finálové části, v boji o postup mezi 16 nejlepších, smolně podlehl libereckému soupeři, kterému v koncovkách jednotlivých setů hodně pomohla „ prasátka“.Markéta Doležalová postoupila v kat „B“ze skupiny z 2. místa a ve finálovém pavouku postoupila do čtvrtfinále. Jediný náš zástupce v elitní kategorii „A“ Soňa Krupová nás svými výkony v základní skupině příjemně překvapila. Na postup to sice nestačilo, ale vítězství nad pražskou Vydrovou a postup do čtvrtfinále útěchy byl pro nás pěknou tečkou za tímto turnajem.

BT ČR nejmladšího žactva – Liberec : mezi čtyřicítkou nejmladších žákyň bojovala úspěšně i naše Natálka Šedová. Opět postoupila z 2. místa základní skupiny. V úvodním kole finálové části podlehla své soupeřce. Umístění na celkově 17. – 20. místě je pěkným úspěchem našeho nejmladšího talentu .      


Zpět
ahoj