Až naprší a uschne.


Výsledky z 8. a 9. prosince 2018


1.liga ženy :  SK  Dobré  „B“  -  TTC    6  :  4

        Body za TTC :  Šedová 2,5  ,  Svojanovská 1,5

Statečný boj našeho mužstva o další ligové body. Po vítězné čtyřhře jsme šli do vedení a soupeř s námi držel krok jen díky štěstíčku v podobě dvou bodů Rozínkové, které získala vždy v pěti setech. V koncovce získali domácí mírný náskok, který v závěru proměnili v těsné vítězství. Naše děvčata zaslouží za první polovinu soutěže pochvalu za své kvalitní výkony, které nám zaručuji umístění na 4. místě v tabulce. Přejeme hodně štěstí do 2. poloviny.

 

2. liga ženy :  TTC „B“  -  Sokol  Chrudim  1  :  9

          Bod za TTC : Částková E. 1 ,

Toto střetnutí nepatří do kategorie vydařených. Průběh byl zcela jistě vyrovnanější, ale hosté dokázali vyhrát všechny tři „ pětiseťáky“ a to rozhodlo o jejích hladkém vítězství. Pro nás to byla až příliš krutá porážka, ale to se ve sportu stává. V tabulce jsme zatím na 6. místě.

 

OP I muži :  Sokol  Mistrovice „B“ – TTC „E“  8 :  10

       Body za TTC : Svojanovský J. 3 !, Krupa po 3 ! , Rebejová a Šedaj po 2,

                      Sokol Libchavy – TTC „E“  9  :  9

       Body za TTC : Šedaj 3,5 , Svojanovský J. 2,5 , Krupa 2 , Rebejová 1

Velice příjemně překvapila mladá dvojice Svojanovský J. – Krupa, která v obou utkáních byla hlavním pilířem naší sestavy. V Mistrovicích jsme prohrávali 3:6 , ale od tohoto momentu ani jeden z „mlaďáků“ nedaroval soupeři ani bod a bylo z toho těsné vítězství. K úplné spokojenosti chybělo jen dotáhnout velmi dobře rozehraný zápas v Libchavách, kde se dařilo Jakubu Šedajovi. Vedli jsme 9:5, ale soupeř i s přispěním sportovního štěstí dokázal v dramatické koncovce uhrát remízu. Super – výkon !   

 

OP žactva : TTC  „B“  -  TJ  Zálší   9  :  1

      Body za TTC : Kaplan 3,5 , Krupová 3 , Šedová N. 2,5

Další očekáváné vítězství nad posledním týmem tabulky. Další body pro nejmladší žákyni Natálku Šedovou jsou jistě největším přínosem těchto duelů. Od Soni Krupové a Jakuba Kaplana jsme body čekali a ti také nezklamali. Opět to znamená posílení vedení v tabulce.

 

BT Vč oblasti – dorost – Voděrady : slabá třicítka chlapců a 13 děvčat startovalo na tomto tradičním, již třetím podniku. Z výsledků našich : Markéta Doležalová postoupila z 2. místa ve skupině a podlehla Bačinové z SK Dobré v boji o postup do semifinále. Soně Krupové se sice postup z těžké skupiny nepodařil, ale i postup do semifinále útěchy v této kategorii je úspěchem. V kategorii chlapců si postup ze základní skupiny vybojovali dva hráči : Alex Hlavsa v souboji o čtvrtfinále podlehl po dobrém výkonu Wágnerovi z Heřmanova Městce. Radim Svojanovský postoupil přes Michla z SK Dobré do osmičky nejlepších. V kvalitním duelu o postup do semifinále podlehl Šormovi ze Sokola HK nejtěsnějším poměrem 2:3 na sety, když ve čtvrtém setu byl hodně blízko vítězství. Ostatní naši zástupci Filip Vencl , Matěj Jasanský, Tonda Jirásek, Jakub Kaplan bohužel nepostoupili ze základních skupin a i  soupeři  v prvním kole  útěchy byli tentokrát nad jejich síly.  


Zpět
ahoj