Bere to z gruntu.


Výsledky z 24. a 25.11.2018


1.liga ženy : TTC  -  SKST MST Hodonín „C“    5  :  5

       Body za TTC :  Šedová E. a Svojanovská J. po 2 , Bezdíčková 1 ,

Diváci , kteří se sešli na tomto utkání v hojném počtu, si opravdu přišli na své. Všechny aktérky tohoto duelu doslova „ vyždímaly“ ze svého repertoáru maximum herních dovedností a byly z toho herně kvalitní duely ve všech jednotlivých zápasech. Přidáme – li k tomu dramatičnost , která nescházela až do samotného závěru, tak opravdu to bylo asi nejkvalitnější měření sil v naší herně za posledních několik sezón. Je vidět, že naše děvčata se v této soutěži již plně adaptovala a můžou odvážně změřit své síly z jakýmkoliv soupeřem. Bravo – holky jen tak dále. V tabulce nám patří 4. místo a jsme v bodovém kontaktu i s absolutní špičkou soutěže.

 

2. liga ženy : MS Brno  „B“  -  TTC  „B“  8  :  2

        Body za TTC : Motlová M. a Částková E. po 1

                      SKST MST Hodonín  „D“ – TTC  „B“  5  :  5

        Body za TTC -  Částková E. 2,5 , Cyrányová 1,5 a Motlová M . 1

V Brně musíme uznat kvalitu soupeře , do stavu 4:2 to vypadalo na dramatickou koncovku, v které ale domácí byli klidnější a také šťastnější. V Hodoníně jsme po vítězné čtyřhře šli do vedení dokonce 4:1 , ale dvě nešťastné porážky v pěti setech, v závěru celého duelu, rozhodly o dělbě bodů. To, že jsme byli blíž k vítězství, svědčí i konečné skóre setů , které jsme vyhráli 21:19. V neúplné tabulce jsme na 6. místě.

 

OP I muži  :  TTC  „E“  -  US  Choceň  „D“  10  :  3

       Body za  TTC : Doležal T. a Šedaj po 3,5 , Rebejová a Krupa po 1,5

                       TTC  „E“  -  TJ  Zálší  10  :  3

      Body za TTC : Šedaj 3,5 , Rebejová a Krupa po 2,5 , Doležal T. 1,5 ( po 1.zápase střídal)

Vše probíhalo podle našeho scénáře. Chtěli jsme získat všechny body pro vylepšení ne ideální pozice v tabulce, ale také chceme dávat v této soutěži příležitost i mladým hráčům. Že vše proběhlo až tak hladce je díky Míšovi Krupovi , který jako nejmladší člen mužstva podstatně bodově přispěl k příznivému vývoji skóre. Navíc proti Zálší dostal příležitost vyzkoušet si atmosféru v této soutěži mužů také Filip Vencl. V tabulce jsme poskočili na 8. místo.

 

BT Vč oblasti – nejmladší žactvo – Lanškroun : Výborného výsledku dosáhla Natálka Šedová , první medailové umístění na podobné akci, když Natálka postoupila do semifinále. Premiéru na BT měl Daniel Razým a nevedl si vůbec špatně. V základní skupině dokázal jeden zápas vyhrát a ve dvou těsně prohrál po vyrovnaném průběhu. V soutěži útěchy postoupil do 2. kola , bohužel pak musel ze soutěže odstoupit- jistě úspěšná premiéra.

 

BT Vč oblasti – starší žactvo – Jaroměř : na této akci nás reprezentovali 3 chlapci a 2 žákyně. Jakub Kaplan a Alex Hlavsa - těmto hráčům se bohužel tentokrát nedařilo. Nepostoupili ze základních skupin a v soutěži útěchy Alex postoupil do 2. kola a Jakub skončil své účinkování již v kole prvním. Soňa Krupová sice nepostoupila ze základní skupiny, ale celou soutěž útěchy dokázala vyhrát. Jakub Svojanovský postoupil z 1. místa základní skupiny , ale v úvodním kole finálového pavouka bohužel podlehl Škaldovi z SK Dobré. Markéta Doležalová dosáhla nejlepšího výsledku, když po postupu z 1.místa skupiny dokázala přejít přes Zoubkovou a Ducháčovou až do finále , kde nejtěsnějším poměrem 2:3 na sety podlehla Bačinové z SK Dobré.


Zpět
ahoj