Ber, a nebo nech být.


Výsledky z 17. a 18.11.2018


Divize muži :  TTC  „A“  -  Sokol Chrudim  „A“    10  :  1

          Body za TTC : Svojanovský R. 3 , Kantorek a Janák 2,5 , Čopian 2 ,

                         TTC  „A“  -  Jiskra Heřmanův Městec  10  :  5

          Body za TTC : Čopian 4,5 , Svojanovský R. 2,5 , Janák 2 , Kantorek 1 ,

Dopolední snadná záležitost se v odpoledním zápase změnila na vyrovnaný duel, který jsme nakonec úspěšně zvládli. Herně se dařilo dvojici Svojanovský Radim a Čopian a po vítězné čtyřhře pokračovali ve výborném výkonu i ve dvouhrách. Hlavně výkon Radima, proti jednomu z nejnepříjemnějších materiálových hráčů v soutěži Charvátovi, byl vynikající. Za zodpovědný výkon zaslouží pochvalu kompletní družstvo. V tabulce jsme udrželi 2.místo.

Divize muži : Sokol  Chrudim „B“  -  TTC  „B“  3  :  10

         Body za TTC : Slavíček 3,5  ,  Doležal J. 2,5 , Hodas D. a Procházka po 2

                       Linea Chrudim  -  TTC  „B“  2  :  10

         Body za TTC :  Doležal J. a Slavíček po 3,5  , Hodas D. a Procházka po 1,5

Na chrudimské stoly jsme odjížděli s tím, že v prvním zápase budeme velkými favority a to se potvrdilo. Odpoledne nás čekal podle postavení v tabulce kvalitnější soupeř. Náš tým však nepřipustil variantu vyrovnaného duelu a po vítězných čtyřhrách soupeře doslova smetl. Bodově se nejvíce dařilo dvojici Slavíček a Honza Doležal. Naše družstvo hraje ve skvělé pohodě a v tabulce se usadilo na vedoucí pozici s tříbodovým náskokem na Choceň – bravo !

KS muži :  Orel  Orlice – TTC  „C“  10  :  2  ( Body za TTC : Jedlička a Hortlík)

                   Sokol  Žamberk  -  TTC  „C“  9  :  9

    Body za TTC : Hortlík 3,5 , Jedlička a Lamač po 2 , Motl 1,5

Na Orlici se nám tentokrát bohužel nedařilo. V Žamberku po vyrovnaném průběhu nám domácí v koncovce odskočili na 8:5 a 9:6, ale třemi body na závěr jsme zachránili remízu.

KS muži  :  TTC  „D“  -  Orel  Vysoké Mýto  8  :  10

     Body za TTC : Šedová E. 3,5 , Novák A. a Hrdina po 2 , Šeda 0,5

                    TTC  „D“  -  Sokol  Sudslava  9  :  9

     Body za TTC : Šeda 3,5 , Novák A. 3 , Šedová E. 1,5 , Hrdina 1 ,

Škoda těsné porážky v prvním zápase. Soupeře jsme neustále dotahovali ( prohrávali jsme již 4:8), ale bohužel. Se Sudslavou jsme měli mečbol za stavu 9:8, ale soupeř dokázal srovnat. 

OP dorostu :  Sokol  Česká Třebová -  TTC   0  :  10

         Body za TTC : Krupa a Kaplan po 3,5 , Jirásek 3 ,

BT ČR – dorost – Hustopeče : naše barvy na této akci reprezentovaly dvě hráčky. V kategorii „A“ Eliška Šedová , která v základní skupině podlehla pouze pozdější finalistce turnaje hradecké Jiráskové ( těsně 2:3 na sety). Tím vybojovala postup mezi 12 nejlepších hráček. V boji o čtvrtfinále podlehla Eliška Matoušové z Hrádku. Navíc s Bošinovou z Vlašimi ve čtyřhře postoupily do čtvrtfinále. Pro Elišku opět skvělé vystoupení. V kat. „B“ ještě žákyně Markéta Doležalová si dokázala v základní skupině vybojovat postup z 2. místa. V úvodním kole finálového pavouka bohužel podlehla pražské soupeřce, i přesto je to úspěch.  

BT ČR – starší žactvo – Hustopeče : dva naši zástupci v kategorii chlapců Svojanovský Jakub  a také Jakub Kaplan nepostoupili v kat. „B“ ze svých základních skupin. Soňa Krupová rovněž v kat. „B“ vyhrála základní skupinu a ve finálovém pavouku postupem do semifinále si zajistila účast v kat.“A“ v příštím turnaji. Markéta Doležalová v kat. „A“ vybojovala v základní skupině 3. místo (porazila Šichanovou z SK Dobré). V soutěži útěchy postoupila do čtvrtfinále, kde nejtěsnějším rozdílem podlehla Holubové z Plzně. Společně s touto hráčkou postoupily ve čtyřhře do čtvrtfinále. Na premiéru v kat „A“ pěkné výsledky.

BT ČR – nejmladší žactvo – Blansko : naše Natálka Šedová obsadila v základní skupině 3. místo. Postupem do semifinále soutěže útěchy a do 2. kola čtyřhry dokázala, že její výkonnost neustále roste a jistě se brzy dočkáme ještě lepších výsledků.


Zpět
ahoj