Á, v tom je zakopané čertovo kopýtko.


Výsledky z 3. a 4.11.2018


Divize muži :  TTC „B“ -  Sokol Borová  10  :  8  !

          Body za TTC : Hodas D. a Procházka po 3,5 , Doležal 2 , Slavíček 1 ,

                        TTC  „B“  - Jiskra Litomyšl  10  :  4

          Body za TTC :  Doležal J. a Hodas D. po 3,5 , Procházka a Slavíček po 1,5

V celém průběhu absolutně vyrovnaný duel, který gradoval ve svém závěru. Za stavu 7:7 dokázal David Hodas porazit jednoho z nejlepších hráčů soutěže Vrbu a třešničkou na dortu bylo vítězství Jirky Procházky nad Bezdíčkem.  Poslední vítězný bod hladce přihodil Honza Doležal v posledním zápase nad Štrofem. Proti Litomyšli jsme měli vývoj utkání od začátku pod kontrolou. V tabulce jsme poskočili na vedoucí příčku.

Divize muži :  Linea Chrudim  -  TTC  „A“  10 : 6

         Body za TTC : Čopian 4 , Janák 2 ,

                        Sokol Chrudim „B“  -  TTC  „A“  2  :  10

          Body za TTC : Janák a Čopian po 3,5 , Kantorek 2,5 , Svojanovský R. 0,5

Proti Linee jsme v koncovkách důležitých setů a zápasů příliš mnoho štěstí neměli. V závěru jsme mohli ještě zápas zdramatizovat , ale bohužel se to nepovedlo a tak herně zdatný soupeř nakonec zvítězil. Na Sokole, proti zatím poslednímu mužstvu tabulky, jsme zodpovědně pohlídali úvodní čtyřhry a pak bez problémů dokráčeli k povinnému vítězství. Ve vyrovnané tabulce jsme na 2. místě a jistíme záda našemu „B“ mužstvu.

 

KS muži : Spartak  Polička -  TTC  „C“  9  :  9

   Body za TTC : Hortlík 3,5 , Jedlička 3 , Motl 1,5 , Lamač 1 ,

                  Jiskra Litomyšl „B“ -  TTC  „C“  4  :  10

    Body za TTC : Motl 3,5 , Lamač a Hortlík po 2,5 a Jedlička 1,5

K úplné spokojenosti scházelo pouze úspěšné dotažení dobře rozehraného utkání v Poličce. Vedli jsme 6:2 a ještě za stavu 8:6 to vypadalo na výhru. V poslední sérii dvouher se však domácím podařilo vyrovnat. V Litomyšli, proti nevyzpytatelnému soupeři, jsme museli být obezřetní, což se v úvodu podařilo. V koncovce jsme dokázali nepříjemného soupeře přehrát. V tabulce jsme poskočili na 4. místo.

KS muži :  TTC  „D“  -  Sokol  Žamberk   10  :  5

    Body za TTC : Šedová 3 , Novák A. a Hrdina po 2,5 , Šeda 2 ,

                   TTC  „D“  -  Orel Orlice    10  :  4

    Body za TTC : Šedová 3,5 , Novák A. a Hrdina 2,5 , Šeda 1,5

Na domácích stolech jsme přivítali dva nelehké soupeře. Žamberk vzdoroval až do stavu 5:4, ale koncovka patřila našemu týmu. Odpoledne proti Orlici byla důležitá těsná vítězství v obou čtyřhrách ( vždy 3:2 na sety). I úvodní sérii dvouher jsme dokázali vyhrát bez ztráty „kytičky“ a vedli jsme již 6 : 0. Potom jsme soupeři dovolili mírnou korekci výsledku. Svou kvalitu potvrdila Eliška Šedová, ale i ostatní členové družstva dokázali svými body přispět k těmto úspěchům.  V tabulce jsme se posunuli do horní poloviny , konkrétně na 5. místo.

 

OP žactva :  TTC  „B“  -  TJ Lanškroun  „B“  6  :  4

       Body za TTC : Krupová 3,5 , Kaplan 1,5 , Šedová N. 1

Těsné vítězství nad nebezpečným soupeřem jsme si zajistili až v závěrečné čtyřhře, kterou jsme vyhráli 3:2 na sety ( v pátém setu 11:9). Oporou byla podle očekávání Soňa Krupová, ale hodně důležitý bod přihodila nejmladší členka družstva Natálka Šedová. Díky tomu jsme si udrželi vedoucí postavení v tabulce soutěže.

 

Turnaj nejmladšího žactva – Dobré : v kategorii děvčat nás reprezentovala Natálka Šedová a v konkurenci 7 hráček obsadila konečné 4. místo a získala další potřebné zkušenosti                   

 


Zpět
ahoj