Bez práce nejsou koláče.


Výsledky z 27. a 28.10.2018


1. liga ženy : TTC  -  Blansko  6 : 4 !

        Body za TTC : Šedová 3,5 ! , Svojanovská 2,5 !

                      TTC  -  MS  Brno    6 : 4 !

        Body za TTC : Svojanovská a Šedová E. po 2,5 , Bezdíčková 1,

Důležitost zisku úvodního bodu ze čtyřhry v obou zápasech, se ukázala až při konečném účtování . Průběhy těchto duelů byly hodně podobné. Pochvalu za bojovnost a zodpovědnost zaslouží všechny hráčky. Herně a bodově se nejvíce dařilo dvojici Šedová a Svojanovská. Lenka Bezdíčková získala hodně důležitý bod v úvodní dvouhře proti Brnu, kterým jsme šli do trháku 3:0. Těsné výsledky dokazují, že letošní sezóna v této soutěži bude absolutně vyrovnaná. Udrželi jsme neporazitelnost a jsme na 2. místě tabulky  – Bravo děvčata !

 

2. liga ženy :  SK Svinov  -  TTC  „B“  9  :  1

          Bod za TTC : Částková E. 1

                       SK Frýdlant nad Ostravici -  TTC  „B“  8  :  2

         Body za TTC : Cyrányová a Částková E. po 1

S nelehkým úkolem jsme odjížděli na stoly vedoucí dvojice klubu na čele tabulky. Soupeři dokázali svou herní kvalitu a oprávněnost svého postavení v soutěži. Moc šancí na úspěch nám nedali. Těmito porážkami jsme se trochu propadli v tabulce, ale do stále ještě klidných vod středu tabulky.

 

OP muži :  Jiskra Králíky – TTC  „E“  10  :  7

   Body za  TTC :  Šedaj 4 ! , Rebejová 3 ,

                   Sokol Žamberk „B“ -  TTC „E“  10  :  8

   Body za TTC :  Rebejová 3 , Svojanovský J. 2,5 , Krupa 1,5 , Šedaj 1 ,

Úspěšné testování mladých hráčů v této soutěži pokračuje. V Králikách to bylo hodně uhraných setů v bohužel nakonec prohraných duelech. Výborné výkony předvedla dvojice Rebejová – Šedaj. V Žamberku i „ mlaďáci“ hodně přispěli k velkému dramatu. Po vítězné čtyřhře dokázali bodovat i ve dvouhrách. O tom, jaká smůla nás pronásledovala v koncovkách, svědčí to, že z osmi pětisetových utkání jsme byli úspěšní pouze v  jednom. V konečném sčítání setů jsme dokonce nad soupeřem zvítězili 40 : 38. Nic se neděje, naše chvíle jistě přijdou !   

OP žactva :  US Choceň „B“  -  TTC  „B“    3  :  7

       Body za TTC :  Krupová a Kaplan po 3,5

                      Sokol Sudslava – TTC  „B“  2  :  8

       Body za TTC :  Krupová 3,5 , Kaplan 3 , Šedová N. 1,5

Dvojice Krupová – Kaplan neztratila v tomto dvojutkání ani bod a byla z toho dvě potřebná  vítězství a body pro udržení si vedoucí pozice v tabulce . Nejmladší členka, Natálka Šedová, začíná také přihazovat nějaké bodíky a je stále více vidět její výkonnostní růst.

 

Okresní přebory žen – Ústí nad Orlicí : zúčastnilo se pět hráček. Ve dvouhře zvítězila Eliška Šedová, na 2. místě skončila Markéta Doležalová a 3. Místo obsadila Jana Svojanovská. Ve čtyřhře zvítězil náš pár Šedová – Svojanovská.

Okresní přebory mužů – Lanškroun :  startovalo 27 hráčů. Okresním přeborníkem se stal domácí hráč Adam Bako. Z našich se nejvíce dařilo Martinu Slavíčkovi, který se dostal až  do finále. Do semifinále se probojoval Štefan Čopian a do čtvrtfinále postoupil Radim Svojanovský. Všichni naši hráči podlehli pozdějšímu vítězi. Ve čtyřhře získala stříbrný stupínek naše dvojice  Svojanovský Radim – Čopian.


Zpět
ahoj