Divize muži :  TTC  „B“  -  Hlinsko  10  :  1

Body za TTC :  Doležal 3,5 , Hodas D. a Procházka 2,5 , Slavíček 1,5

TTC „B“  -  Skuteč  10  :  4

Body za TTC :  Hodas D. 3,5 , Doležal 3 , Slavíček 2 , Procházka 1,5

Hladká dvě vítězství ( bez ztráty setu) v úvodních čtyřhrách, nastartovala  naše mužstvo k nevídanému výkonu ve dvouhrách. Kvalitnímu soupeři jsme v dalším průběhu dovolili uhrát pouze 9 setů, to opravdu nikdo nečekal. V nastaveném trendu jsme pokračovali i odpoledne proti Skutči. Soupeř s námi sice držel krok až do stavu 4:4, ale v opět fantastické koncovce ztratili naši hráči pouze jediný set a znamenalo to druhé hladké vítězství a zajištění si umístění v nejvyšších pozicích tabulky (3. místo) .  Skvěle kluci !

Divize muži  :  TTC  „A“  -  Jiskra Litomyšl   10  :  7

Body za TTC :  Janák a Kantorek po 3,5 , Čopian 3 ,

TTC  „A“  -  Sokol  Borová   9  :  9

Body za TTC : Kantorek 3! , Čopian 2,5 , Hortlík 2 ! , Janák 1 , Krupa 0,5 !

Dva nervy drásající souboje na domácích stolech. Proti Litomyšli celý průběh vyrovnaný, ale v koncovce se potřebné štěstíčko přiklonilo na naši stranu. Proti Borové to bylo ještě větší drama. Při nerozhodném stavu je jasné, že každý bod má cenu zlata. V naší vítězné čtyřhře se o něj přičinil ve své premiéře Michal Krupa, který v koncovce posledního setu svým nebojácným útokem rozhodl o našem překvapivém vítězství. Další „borec nakonec“ byl Tomáš Hortlík. Při své letošní premiéře získal 2 body a skalp v soutěži neporaženého Bezdíčka v koncovce celého zápasu má opravdu hodnotu. Ocenit nutno i vítězství Jirky Kantorka nad jedním z jistě nejlepších hráčů soutěže Vrbou. V tabulce jsme zatím na 1.místě.

BT ČR dorost – Ostrava : startovalo 120 chlapců a 70 děvčat – nabitá konkurence. Z našich Michal Krupa bohužel nepostoupil ze základní skupiny kat. „B“ , když o jeho nepostupu rozhodla nejtěsnější porážka 10:12 v pátém rozhodujícím setu. Radim Svojanovský ve stejné kategorii postoupil z 2. místa základní skupiny, ale ve finálovém pavouku podlehl svému soupeři z Havířova po vyrovnaném průběhu. Markéta Doležalová také v kategorii „B“ dokázala, že při útočném pojetí může pomýšlet na jistě lepší výsledky. Ve skupině dokázala porazit hradeckou Bártovou a i ve finálovém pavouku šla přes nasazenou hráčku do osmifinále, kde sice podlehla, ale její výkon byl perspektivní. Náš klenot Eliška Šedová opět předváděla to , co ji je vlastní, nebojácnost a odvaha i v těch nejkritičtějších momentech. A opět se vyplatilo. Poměrně hladký postup ze základní skupiny kategorie „A“ a v boji o postup do čtvrtfinále fantastický výkon proti pozdějši finalistce Hrabicové  z Havířova, které Eliška podlehla v pětisetové opravdové bitvě. Své vystoupení na tomto turnaji okořenila naše hráčka ještě postupem do semifinále čtyřhry, společně s vlašimskou Bošinovou.

BT ČR starší žactvo – Ostrava : v nabité konkurenci kategorie „A“ se nepodařilo našemu Alexi Hlavsovi postoupit ze základní skupiny a v soutěži útěchy podlehl Holubovi z Havlíčkova Brodu 1:3 na sety. Svůj premiérový start na celostátním turnaji měl Jakub Kaplan, ale na první vítězství to zatím nestačilo. Jakub Svojanovský v kategorii „B“ postoupil z 2. místa základní skupiny. Ve finálovém pavouku přešel přes úvodní kolo,  ale v dalším kole mu los přidělil pozdějšího celkového vítěze této kategorie. V kategorii děvčat jsme měli dvě želízka v ohni v kategorii „B“. Markéta Doležalová i Soňa Krupová vyhrály své základní skupiny a neztratily se ani ve finálové části. Soňa postoupila do čtvrtfinále, kde podlehla nejtěsnějším poměrem 2:3 na sety pozdější vítězce Mazalové. Markéta to dotáhla až do finále, kde podlehla stejné soupeřce 1:3 na sety.

BT ČR nejmladší žactvo – Havířov : v konkurenci 33 žákyň se poprvé výrazněji prosadila Natálka Šedová. Po postupu z 2. místa základní skupiny dokázala zvítězit i v úvodním kole finálového pavouka a vybojovala tím zatím nejlepší umístění na 9.-16.  místě. Bravo Naty !