Bere to z gruntu.


Výsledky z 13. a 14.10.2018


1. liga ženy :  Sokol Vsetín  -  TTC    5  :  5

        Body za TTC : Svojanovská a Šedová po 2,5 ! ,

Vítězství v úvodní čtyřhře byl dobrý základní kámen pro úspěšný výsledek. A k vítězství nebylo daleko, přesto jistě považujeme nerozhodný výsledek na stolech nebezpečného soupeře za úspěch. Udrželi jsme neporazitelnost v soutěži, což je na nováčka obdivuhodné.

2. liga ženy :  TTC  „B“  -  SK Jihlava  5  :  5

        Body za TTC : Motlová J. a Částková E. po 2 , Cyrányová 1,

Již tradičně těžký soupeř se zkušenou Morkusovou, která byla nejlepší hráčkou utkání, když neztratila ani bod. O to více si ceníme bojovnost našich hráček, které v ostatních zápasech dokázaly získat body na zaslouženou remízu. I tady držíme zatím letošní neporazitelnost.

KS muži :  TJ Lanškroun -  TTC  „D“  10  :  7

   Body za  TTC : Šedová E. 4 ! , Novák 2 , Hrdina 1 ,

Hodně jsme potrápili horkého kandidáta na postup, hlavně díky senzačnímu výkonu Elišky Šedové, která dokázala přehrát všechny své soupeře ve dvouhře. Škoda dvou těsných porážek v úvodních čtyřhrách, které hodně pomohly domácím k celkovému vítězství.

KS muži : TTC „C“ – US Choceň „C“  10  :  4

   Body za TTC : Jedlička , Motl a Hájek všichni po 3 , Hortlík 1 ,

Nezdařený začátek , prohráli jsme obě vyrovnané čtyřhry vždy 2:3 na sety, nenasvědčoval naše hladké vítězství. Ale ve dvouhrách to již byla naše zpanila jízda a soupeři jsme dovolili uhrát pouze dva body.

OP I muži : TTC  „E“  -  Sedlec  6  :  10

      Body za TTC : Doležal T. 3 , Krupa a Svojanovský J. po 1,5

                     TTC  „E“  -  Orel Vysoké Mýto „B“  3  :  10

      Body za TTC : Krupa 2 ! , Doležal T. 1,

Naše mladé družstvo se lepší každým zápasem v této soutěži. Proti oběma soupeřům to byly výkony , které znamenají obrovský krok dopředu. Zvlášť je třeba ocenit výkon Michala Krupy , hlavně v druhém utkání proti VM i Jakuba Svojanovského a Alexe Hlavsu. Nešťastně prohrané úvodní čtyřhry ( obě 2:3 na sety) měly rovněž herní kvalitu, bohužel se šťastným koncem pro hosty, v opačném případě jsme mohli potrápit i tohoto kvalitního soupeře. Příště !  

BT Vč oblasti – nejmladší žactvo – Josefov : mezi 19 děvčaty startovala také naše Natálka Šedová, a to velice úspěšně. V základní pětičlenné skupině obsadila 2. postupové místo. V boji o postup do semifinále sice podlehla své soupeřce, ale nad výsledkem i herním projevem musíme jásat radosti – bylo to super !

BT Vč oblasti - starší žactvo – Josefov :  startovalo 44 chlapců a 16 děvčat.Výsledky našich zástupců : Soňa Krupová v těžké základní skupině obsadila 3. místo a v útěše se dostala do finále, kde podlehla Kylarové z Lanškrouna. Markéta Doležalová po těžkých duelech dokázala postoupit z 2. místa základní skupiny. O postup do semifinále podlehla Markéta soupeřce z SK Dobré. Jakub Kaplan v základní skupině vybojoval jedno vítězství, ale na postup to bohužel nestačilo. V útěše podlehl kvalitnímu soupeři hned v úvodním kole. Alex Hlavsa postoupil do finálové části z 2. místa. Po vítězném úvodním kole finálového pavouka mu los přidělil pozdějšího finalistu Volhejna,  s kterým svedl vyrovnanou pětisetovou bitvu, bohužel s nešťastným koncem. Jakub Svojanovský dokázal své herní kvality. Po postupu z 2. místa a po vítězství v 1. kole finálové části přišel jeho herní vrchol a ve velice kvalitním duelu dokázal porazit nasazenou jedničku domácího Kadaníka. A to ještě nebylo všechno, zodpovědným výkonem si dokázal poradit i s nepříjemným chrudimským Pospíšilem. Bylo z toho semifinále, kde hodně vzdoroval Volhejnovi a jenom více štěstíčka pro soupeře rozhodlo o jeho vyřazení. Přístup a bojovnost všech našich hráčů nás velice potěšila.  


Zpět
ahoj