Až naprší a uschne.


Výsledky z 10. a 11.3.2018


2. liga ženy :  Sokol Chrudim  -  TTC  „A“   2  :  8

        Body za TTC : Šedová 3,5 , Svojanovská 2,5 , Bezdíčková 2 ,

Úsilí a snaha všech hráček našeho mužstva přineslo ovoce v podobě již jistého postupu do play-off o postup do 1. ligy. Navíc po zaváhání Děhylova  ve Vsetíně jsme se vyhoupli do čela tabulky. V zápase v Chrudimí se herně nejvíce dařilo Elišce Šedové, která neztratila ani set. O naší jasné převaze hovoří i to, že jsme kvalitnímu soupeři dovolili uhrát pouze 8 setů.

 

2. liga ženy :  TTC  „B“  -  SK  Dobré „C“  2  :  8

        Body za TTC :  Motlová J. 2 ,

Ani tato porážka již nemůže ohrozit naše postavení ve středu tabulky, které nám zajišťuje účast i v příštím ročníku této soutěže. Soupeř přijel v silné sestavě, protože pro šanci bojovat úspěšně  v závěru soutěže o záchranu, potřeboval získat ještě body. Oba naše body získala zkušená bojovnice Jitka Motlová.

 

3. liga muži :  TJ  Chropyně  -  TTC  10  :  3

         Body za TTC : Hodas D. a Kantorek po 1,5

                        Sokol  Lanžhot  -  TTC  10 :  5

         Body za TTC :  Hodas D. 2,5 , Čopian 2 , Kantorek 0,5

Naše mužstvo již nemá ani teoretickou šanci na záchranu v soutěži. Všichni hráči však i za této situace podávají bojovné výkony a chtějí důstojným způsobem dokončit účinkování v této soutěži. Poprvé dostal příležitost si v této soutěži zahrát Tomáš Hortlík a tři získané sety ve dvouhrách jsou povzbudivým výsledkem jeho snahy.

 

KS muži :  TTC  „D“  -  Sokol  Borová  6  :  10

    Body za TTC :  Šedová a Hrdina po 2,5 , Svojanovská 1 ,

Aspirant na postup přijel v roli velkého favorita, ale po kvalitním výkonu celého našeho družstva nebylo k senzaci daleko. Navíc Jana Svojanovská vyhrála utkání se Štrofem , které již nebylo do celkového skóre započítáno. Dalšími našimi hráči, kterým se bodově dařilo, byla Eliška Šedová a Lukáš Hrdina.

 

BT Vč oblasti – starší žactvo – Chrudim :  mezi chlapci jsme měli bohaté zastoupení. Tonda Jirásek a Jakub Kaplan nepostoupili ze základních skupin, ale Toníka nutno pochválit za výkony proti těžkým soupeřům. Jakub má stále problém předvést na turnaji výkony, kterých je schopen předvést na tréninku. Michal Krupa  bohužel také nepostoupil ze základní skupiny  , ale v soutěži útěchy dokázal své herní kvality a v této soutěži zvítězil. Jakub Svojanovský a Alex Hlavsa  postoupili z druhých míst  svých skupin do finálového pavouka. Jakub v boji o postup do čtvrtfinále podlehl Sixtovi z Hostinného. Alex dokázal ve čtvrtfinále porazit Kadaníka z Josefova a v semifinále hradeckého Wágnera. Ve finálovém duelu podlehl náš úspěšný zástupce obranáři Trůněčkovi z HK 1:3 na sety po velice kvalitním a vyrovnaném souboji.

V kategorii děvčat nás reprezentovala Soňa Krupová, a také velice úspěšně , když dokázala postoupit z velice těžké základní skupiny. Po vítězství nad Tonarovou a Macurovou postoupila do čtvrtfinále, kde podlehla po vyrovnaném duelu choceňské Doležalové.           


Zpět
ahoj