Bez práce nejsou koláče.


Výsledky z 3. a 4. března 2018


Divize muži :  US  Steinerová Choceň  „B“  -  TTC  „ B „   9  :  9

          Body za TTC : Doležal J. 3,5 ! , Novák A.  a Hájek po 2 , Procházka 1,5

Po nerozhodném stavu po čtyřhrách jsme šli do vedení 7:4 a naše vítězství bylo na dosah, ale domácí dokázali v závěru srovnat skóre. Všichni naši hráči zahráli super, bodově nejvíce se dařilo Honzovi Doležalovi. Nejlepšího hráče utkání, domácího Bělohlávka, hrajícího již pravidelně 1.ligu, hodně potrápil Jirka Procházka. Vedl 2:0 na sety a prohrál nejtěsnějším rozdílem v pátém setu.

 

KS muži  :  TTC  „C“  -  US Steinerová Choceň  „C“   4  :  10 

      Body za TTC :  Jedlička 2,5 ,  Slavíček 1 , Lamač 0,5

Velice nešťastné utkání ! Po čtyřhrách jsme mohli dokonce vést 2:0 , ale bohužel nestalo se. A od této chvíle nás provázela smůla v celém průběhu utkání. O všem svědčí 11 vítězných setů v prohraných duelech. Nejlepším našim hráčem byl Ríša Jedlička. V tabulce to nijak významně neohrozilo naše postavení ve středu tabulky.

 

KS muži :  TJ  Lanškroun  -  TTC  „D“  10  :  6

    Body za TTC :  Svojanovská 2,5 , Pražák 1,5 , Motlová M. a Hrdina po 1

Po naprosto vyrovnaném průběhu bylo v samotném závěru šťastnější v koncovkách setů domácí mužstvo. Celému našemu družstvu nutno smeknout poklonu za snahu a bojovnost až do posledního míčku. Ani tato ztráta nás v tabulce nijak nepostihne a klidné vody středu tabulky již máme jisté.

 

OP I muži  :  TTC  „E“  -  TJ  Lanškroun  „B“   8  :  10

        Body za TTC :  Rebejová 3,5 , Šedaj 2,5 , Hlavsa a Krupa po 1

                       TTC  „E“  -  Sokol Česká Třebová  „B“  10  :  6

        Body za TTC :  Rebejová 4,5 ! , Šeda 4,5 ! , Šedaj 1

Velice důležitá utkání na domácích stolech byla provázená problémy se sestavou. Příležitost dostali mladí hráči a svými výkony nás nadchli. Proti Lanškrounu Michal a Alex svými body pomohli k velkému dramatu. Oba byli blízko i dalším bodům, ale bohužel teď to ještě nedopadlo, ale nasbírané zkušenosti jistě příště pomůžou k ještě lepším výsledkům. Naše mužstvo se však vytáhlo odpoledne proti druhé v tabulce, České Třebové. Na zisku velice důležitých bodů se nejvíce podílela neporažená dvojice Karla Rebejová a Vašek Šeda. Velice důležitý byl i bod Jakuba Šedaje. Dalším svým již nezapočítaným vítězstvím Jakub jistil naše vítězství v závěru

 

OP žactva :  TJ Zálší  -  TTC  „B“  3  :  7

       Body za TTC : Jirásek a Vencl oba po 3,5

                      Sokol  Sudslava  -  TTC  „B“  3  :  7

       Body za TTC :  Vencl a Jirásek  po 3,5

Problémy se sestavou nás přinutili odjet k těmto zápasům pouze se dvěma hráči. Ale i tak jsme si dokázali poradit se soupeři z konce tabulky. Oba naši hráči nedarovali soupeřům ani bod a tím jsme se udrželi v čele tabulky. Teď máme již reálnou šanci zvítězit v této soutěži.                             


Zpět
ahoj