Ber, a nebo nech být.


Výsledky z 24. a 25.února 2018


2. liga ženy : TTC  „A“  -  SKST  Dubňany    9  :  1

        Body za TTC : Bezdíčková 3,5 , Rebejová 3 , Svojanovská 2,5

                      TTC  „A“  -  MS  Brno „B“   10  :  0

        Body za TTC :  Svojanovská a Bezdíčková po 3,5 , Rebejová 3,

Při absenci Elišky Šedové skvěle do mužstva zapadla zkušená Karla Rebejová , která ve dvouhrách ztratila pouze dva sety. Celé mužstvo si uvědomovalo důležitost těchto duelů a tomu odpovídala i zodpovědná hra, která nám zaručila zisk potřebných bodů, které nás udržely na 2.místě a bodově jsme již dostihli vedoucí Děhylov.

 

2. liga ženy :  Sokol Vsetín  -  TTC  „B“  10 :  0

I při snaze a bojovnosti celého našeho družstva se nám nepodařilo více potrápit ještě stále adepta na postup do play-off. Herní kvalita byla tentokrát na pálkách domácích hráček.

 

3. liga muži :  TTC  -  TJ Žďar nad Sázavou   1  :  10

                Bod TTC : Čopian

                        TTC  -  HB  Ostrov Havlíčkův Brod  2  :  10

         Body za TTC :  Kantorek a Hodas D. po 1

Sobotní soupeř ze Ždáru nám již dlouhodobě herně nesedí a tento komplex se nám nepodařilo překonat ani tentokrát. V neděli, proti již jistému vítězí soutěže, jsme si nemohli dávat příliš velké cíle na zisk nějakých bodů. Soupeři potvrdili své herní kvality.

 

BT Vč oblasti – mladší žactvo – Josefov : v početně silně obsazeném turnaji ( 41 chlapců a 21 děvčat) nechyběla ani kvalita. Náš klub měl po jednom zástupci v každé kategorii a ti významně promluvili do konečného pořadí. Jakub Svojanovský bez ztráty setu vyhrál základní skupinu. Ve finálové části se probojoval až do semifinále, kde po naprosto vyrovnaném průběhu podlehl Sixtovi z Hostinného. Soňa Krupová potvrdila stále vyšší výkonnost a celý turnaj dokázala vyhrát. Hladce si poradila se soupeřkami v základní skupině. Ve finálovém pavouku celkem bez problémů postoupila až do finále, kde 3:2 na sety porazila hradeckou Tonarovou. Oběma našim zástupcům blahopřejeme k úspěšnému vystoupení a zisku pěkných umístění.

 

BT Vč oblasti – dorost – Josefov :    mezi 26 chlapci startovalo i naše trio. Míša Krupa i Alex Hlavsa obsadili ve svých základních skupinách 3. místa . V soutěži útěchy  se oba probojovali až do finále , kde ve vzájemném souboji zvítězil  Míša. Filip Vencl se rovněž pokoušel prosadit  v silné konkurenci , ale bohužel se to zatím nepodařilo. Důležitá je ale touha po úspěchu, který třeba již příště přijde.

                         


Zpět
ahoj