Až naprší a uschne.


Výsledky z 17. a 18.2.2018


Divize muži  :  TTC  „B“  -  TJ Trojovice    10  :  5

          Body za TTC :  Procházka a Doležal J. po 3 , Novák A. a Hájek po 2

                         TTC  „B“  -  Linea Chrudim  10  :  7

          Body za TTC :  Doležal J. 4,5 ! , Hájek 2,5 , Procházka a Novák A. po 1,5

Proti posledním Trojovicím jsme si zkomplikovali situaci v začátku utkání, když jsme prohráli obě čtyřhry. Od stavu 4:4 jsme již měli vývoj skóre v náš prospěch pod kontrolou. S tabulkově lepší Chrudimí jsme naopak obě čtyřhry vyhráli, a když Honza Doležal byl stoprocentní, bylo o našem těsném vítězství rozhodnuto. V tabulce jsme na pěkném 5. místě.

 

KS muži :  Jiskra Litomyšl „B“  -  TTC  „C“ 10  :  8

    Body za TTC : Jedlička 3,5 , Slavíček 3 , Bezdíčková 1 , Lamač 0,5

                   Sokol  Borová -  TTC  „C“   10  :   3

    Body za TTC : Slavíček 2 a čtyřhra Bezdíčková – Slavíček,

V Litomyšli jsme podlehli až v dramatickém závěru. Na začátku jsme sice vedli, ale domácí dokázali otočit průběh. V tomto zápase se herně dařilo dvojici Jedlička a Slavíček.

Na stolech již jisté postupující Borové, která navíc nastoupila v plné sestavě , to bylo pro naše mužstvo těžké  uspět. Nečekané bylo vítězství dvojice Bezdíčková-Slavíček nad Vrbou a Štrofem ve čtyřhře.

 

KS muži :  TJ  Vidlatá  Seč  -  TTC  „D“  10  :  8

    Body za TTC :  Šedová 4 ! , Svojanovská 3 ! , Pražák 1 ,

                   TJ  Svitavy  -  TTC  „D“   8  :  10

    Body za TTC :  Šedová 3,5 , Svojanovská 2,5 , Pražák a Hrdina po 2

Obě utkání byla vyrovnaná, jak dokazují těsné výsledky. Dopoledne vyhráli domácí obě čtyřhry a vedli již 6:2, přesto se našemu mužstvu podařilo korigovat výsledek a k remíze nebylo daleko. Ve Svitavách jsme v dramatické koncovce dokázali uspět a zajistit si tak důležité body. Za výkon nutno pochválit obě děvčata. Ve Svitavách se dařilo i klukům.

 

OP I muži : TTC  „E“  -  Sokol Líšnice  10  :  0

      Body za TTC :  Šeda , Rebejová, Šedaj a Motl D. všichni po 2,5

                     TTC  „E“  -  Jiskra Králíky  10  :  2

      Body za TTC :  Motl 3,5 , Šeda a Rebejová po 2,5 , Šedaj 1,5

Záchranářské práce úspěšně pokračovaly na domácích stolech v plné sestavě zodpovědně hrajících harcovníků. Proti Líšnici nám přála i štěstěna-vyhráli jsme všechny pětiseťáky , byly čtyři. Rozjetý stroj se nedal zastavit ani mužstvem Králík , které figuruje na předních místech tabulky. Tyto body znamenají významný posun v tabulce snad již do klidných vod středu.

 

Krajský přebor družstev – dorost – Pardubice : startovalo 6 družstev chlapců a 4 družstva děvčat. V obou kategoriích jsme měli zastoupení. Naše družstvo dorostenců, v sestavě Slavíček Martin, Hlavsa Alex a Krupa Michal, získalo titul přeborníka pardubického kraje. V průběhu celého turnaje jsme nenašli přemožitele a vybojovali jsme tak postup na MČR.

V kategorii děvčat jsme nastoupili v sestavě Šedová Eliška a Krupová Soňa .Obsadili jsme konečné 2. místo a získali stříbrné medaile. Vítězem se stala Tesla Pardubice. K titulu jsme neměli daleko, ale bohužel se nám v rozhodujícím zápase nepodařilo dotáhnout do vítězného konce dobře rozehranou čtyřhru, vedli jsme 2:0 na sety. Za výkon nutno obě hráčky pochválit.        


Zpět
ahoj