Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.


Výsledky z 3. a 4.2.2018


Divize muži : Lokomotiva Pardubice -  TTC  „B“  10  :  8

        Body za TTC : Doležal J. a Procházka po 2,5 , Novák A. 2 , Hájek 1 ,

                       Jiskra Holice „B“  -  TTC  „B“  2  :  10

        Body za TTC : Procházka a Doležal J. oba 3,5 , Hájek 2,5 ,Novák A. 0,5

Dopoledne proti vedoucímu celku soutěže jsme se vytáhli a hodně favorita trápili a až v koncovce dramatu jsme podlehli. V Holicích jsme od začátku šli za svým cílem a hladké vítězství bylo nejlepší odměnou za kvalitní výkon. Oporou byli Procházka a Honza Doležal.

KS muži :  TTC  „C“  -  Sokol  Žamberk   10  :  1

    Body za TTC : Lamač 3,5 , Bezdíčková a Slavíček po 2,5 , Jedlička 1,5

                   TTC  „C“  -  Orel Orlice   7   :   10

    Body za TTC : Slavíček 4,5 ! , Bezdíčková 1,5 , Jedlička 1,

Proti oslabenému Žamberku jsme ani na okamžik nezaváhali a soupeři jsme nedali sebemenší šanci na úspěch. Orlice , v plné sestavě byla tvrdší výkonnostní oříšek. Rozhodlo se až v samotném závěru. Herně se nejvíce dařilo Martinu Slavíčkovi a Lence Bezdíčkové.

KS muži :  Orel Vysoké Mýto  -  TTC  „D“   8  :  10  !

    Body za TTC :  Svojanovská 4,5 ! , Šeda 2,5 , Hrdina 2 , Pražák 1,

                   Sokol  Sudslava  -  TTC  „D“  10  :  7

    Body za TTC :  Svojanovská 4 ! , Hrdina 2 , Pražák 1 ,

Po kvalitním výkonu celého mužstva jsme překvapivě získali body na stolech nepříjemného soupeře. K dalšímu překvapení nebylo daleko ani v Sudslavě. Výborně zahrála Jana Svojanovská , která neztratila ve dvouhrách ani bod.

OP I muži  :  TTC  „E“  -  Orel Vysoké Mýto  „B“  10  :  3

        Body za TTC : Šeda  3,5 ! , Rebejová a Motl po 2,5 , Šedaj 1,5

                       TTC  „E“  -  Sedlec   10  :  3  !

        Body za TTC :  Šeda a Motl oba 3,5 ! , Šedaj 2,5 , Rebejová 0,5

Ve vynikající atmosféře , „bylo vyprodáno „ , jsme úspěšně bojovali o důležité existenční body. A podařilo se. Hlavně proti nabité Sedleci to nebylo tak jednoduché jak naznačuje výsledek. Všichni hráči zaslouží pochvalu za zodpovědný přístup a bojovnost.

OP žactva :  US Steinerová Choceň „B“  -  TTC  „B“  1  :  9

       Body za TTC :  Krupová a Vencl po 3,5 , Jirásek 2 ,

                      Sokol  Tisová  -  TTC  „B“  0  :  10

       Body za TTC :  Krupová a Jirásek po 3,5 , Vencl 3 ,

Vítězství nad Chocni nás dosti reálně přiblížilo k vítězství v soutěži. Vedeme před Chocní.

BT ČR  - dorost – Jaroměř : na turnaji jsme měli 2 zástupce a oba podali super výkon. Eliška Šedová v kategorii „A“ postoupila ze základní skupiny díky lepším vzájemným zápasům. O postup do čtvrtfinále Eliška smolně podlehla Viktorinové ze Zlína . Tato soupeřka byla partnerkou ve čtyřhře a byl z toho postup do čtvrtfinále. Radim Svojanovský byl rovněž skvělý. Vyhrál základní skupinu kat.“B“ a v těžkém finálovém pavouku přešel přes dva kvalitní soupeře a podlehl až v boji o čtvrtfinále Macurovi z Havířova.

BT ČR – mladší žactvo – Hostinné :  i v této kategorii jsme měli dva zástupce a to v elitní kategorii „A“. Oba dosáhli podobných výsledků. Soňa Krupová i Jakub Svojanovský obsadili 3. místa v základní skupině a nebyli daleko od postupu mezi nejlepší. V soutěži útěchy Soňa i Jakub postoupily až do semifinále , což jim zaručuje účast v elitní kategorii i na posledním turnaji sezóny. Jistě i tyto výsledky jsou výbornou vizitkou našich nadějí.

BT ČR  - starší žactvo – Jaroměř : zde nás reprezentoval pouze Alex Hlavsa. V kategorii „B“ jasně vyhrál základní skupinu. Ve finálové části postoupil až na úroveň, kde se již bojuje o přímou účast v kategorii „A“ na příštím turnaji. Bohužel v rozhodujícím duelu podlehl Alex svému soupeři, ale nutno vyzvednout herní kvalitu našeho hráče. Tak snad příště se to podaří.   


Zpět
ahoj