Ber, a nebo nech být.


Výsledky z 27. a 28.1.2018


2. liga ženy  :  SK  Jihlava  -   TTC  „A“   1  :  9

         Body za TTC  :  Svojanovská  a  Šedová po 3,5 , Bezdíčková 2 ,

Skvělé zvládlo utkání naše družstvo proti soupeři, který v minulém kole dokázal překvapivě zvítězit ve Vsetíně. Bezchybný a zodpovědný výkon všech našich hráček nedal soupeři ani chvíli pomýšlet na úspěšný výsledek. Jsme za další překážkou na cestě do play-off o postup.

 

2. liga ženy :   TTC  „B“  -  SK  Frýdlant n. Ostravici   4  :  6

          Body za TTC :  Částková E. 2,5  ,  Cyrányová  1 , Motlová M. 0,5

                         TTC  „B“  -  Sokol Děhylov   0  :  10

Po vítězné čtyřhře proti Frýdlantu se soupeři podařila šňůra čtyř bodů ve dvouhrách. To byl náskok , který jsme se pokoušeli dotáhnout v celém průběhu, ale bohužel se nám to nepodařilo a byla z toho těsná porážka. Kvalita vedoucího týmu soutěže Děhylova se projevila i na stolech. Nejblíže k vítězství měla Eliška Částková proti Horné.

 

3. liga muži  :  SKST  Hodonín  „C“  -  TTC   10  :  5

          Body za TTC :  Kantorek 2,5 , Hodas D. 1,5 , Čopian 1 ,

                         TJ  Mikulčice -  TTC   10  :  5

          Body za TTC :  Hodas D. 2,5 , Procházka 1, Čopian 1 , Kantorek 0,5

V obou utkáních jsme po vyrovnaných čtyřhrách na úvod drželi krok se soupeři i ve dvouhrách. Ale postupem času soupeři dokazovali, že herní kvalita je na jejich straně. Bojovnost a snaha našim hráčům jistě nechybí, ale i toho štěstíčka v rozhodujících chvílích bychom potřebovali více, pak bychom mohli myslet i na zisk nějakých potřebných bodů.

 

Krajský přebor mladšího žactva  - Lanškroun :  v kategorii chlapců si výborně vedl Jakub Svojanovský, vyhrál základní skupinu a v boji o postup do finále podlehl pozdějšímu vítězi Volhejnovi z Heřmanova Městce. Příjemně překvapivý výsledek se zrodil ve čtyřhře, kde naše dvojice Svojanovský J. – Kaplan J. se probojovala až do finále a i tady byla úspěšná a získala titul přeborníka. Nejúspěšnější hráčkou celého přeboru byla Soňa KRUPOVÁ, vybojovala všechny tři možné zlaté medaile. Ve dvouhře bez ztráty setu , ve finále porazila domácí Najmanovou. Ve čtyřhře zvítězila s choceňskou Grůzovou. Zlatý hatrick potvrdila s Jakubem Svojanovským v soutěži smíšených čtyřher.

 

Krajský přebor dorostu – Litomyšl :  v této věkové kategorii jsme měli několik želízek v ohni, která nezklamala. Radim Svojanovský po postupu ze základní skupiny prošel ve finálovém pavouku přes chrudimského  Starku do finále, kde podlehl Dostálovi z Chocně.  Martin Slavíček  se probojoval do semifinále, kde těsně 2:3 na sety podlehl pozdějšímu vítězi Dostálovi. Naši kluci triumfovali v soutěži čtyřher, když ve finále porazili sourozence Kristkovi z Lanškrouna. V kategorii děvčat kralovala Eliška ŠEDOVÁ - získala všechny tři přebornické tituly. Ve dvouhře porazila ve finále pardubickou Voženílkovou.  Ve čtyřhrách vybojovala tituly  s choceňskou Doležalovou , a ve smíšené čtyřhře jí asistoval náš Martin Slavíček. Na turnaji startoval také Alex Hlavsa, který sice nepostoupil ze základní skupiny, ale v soutěži útěchy postoupil až do finále , kde podlehl Patriku Kristkovi z Lanškrouna.

 

 

Všem našim medailistům gratulujeme  !


Zpět
ahoj